Подорожуємо Україною


п'ятниця, 7 жовтня 2016 р.


Дивовижна Асканія - Нова

            Минулого тижня ми здійснили екскурсію до Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. 
Про те, що недалеко від нас розташована справжня природна та наукова перлина, одне з 7 природних чудес України  ми, свісно ж, знали. Але багато чого я особисто почула вперше.
Виявляється, Асканія-Нова - найстаріший степовий резерват світу, йому більше 100 років;
                                               - входить в сотню найвідоміших заповідних територій планети;
                                               - Всесвітньою організацією ЮНЕСКО визнаний еталоном                                                                   ковилово-типчакового степу для всього світу;
                                               - найбільший серед європейських степових заповідників.
           Хіба  це не привід для гордості за свою країну?
      Мене вразило те, з якою шаною сьогоднішні  працівники  ставляться до заповідника, ніби барон Фальц-Фейн - засновник цього природного дива - передав їм усю свою любов.
Пригадаймо нашу подорож, а я вам обіцяю виховну годину про Фрідріха Фальц-Фейна.





понеділок, 5 вересня 2016 р.

Сині очі Волині


Волинь моя, краса моя,

Земля моя сонячна.

Д. Луценко

         Ця пісня, почута  влітку й досі звучить у моїй душі.  Під час канікул ми з моєю незмінною колегою по подорожам Ларисою Павлівною побували на Волині. Я давно хотіла побачити Шацькі озера, і, нарешті, моя мрія збулася. 
              Сказати, що волинська земля прекрасна - це нічого не сказати. Унікальна в своїй красі природа перехоплює подих. Такої чистої води у дивовижних квітах  латаття, як у волинських озерах,  я не бачила ніколи. А ще нам пощастило відвідати сусідню Білорусь і природну перлину - Національний парк "Біловезька пуща".

              Пропоную переглянути відео про наш відпочинок.


Можливо, наступного літа ми організуємо групову екскурсію на Волинь.

Подорожуйте, адже наша Україна така прекрасна!



четвер, 2 червня 2016 р.

"Красо України, Подолля!" 
Леся Українка
                                      Пропозиція відвідати Львів, Одесу або Карпати завжди викликає цікавість і бажання здійснити подорож, адже ці екскурсійні напрямки давно стали брендом туризму в Україні. А от Поділля ми тільки зараз відкрили для себе . І не даремно!!!!!!!

Кам'янець-Подільський - "Квітка на камені".





Це місто-легенда, природне та архітектурне диво України. Його називають "Перлиною Поділля", "Домом семи культур", "Містом, в якому мріють Янголи".
Камянець-Подільський також є містом козацької слави, де відбувалися важливі події історії України.


Це дивовижне місто зберігає свою історію вже близько десяти віків і не перестає до цього дня вражати стародавніми будівлями, що збереглися з часів Середньовіччя, мальовничим обривистим каньйоном, запаморочливими мостами. Дивне поєднання різних архітектурних стилей дозволяє відчути себе одночасно в Стародавній Русі, католицькій Європі та на мусульманському Сході.
Неповторного шарму місту-заповіднику надає перлина тутешніх місць - стара фортеця, що вже сотні років височіє на скелястому мисі між двома берегами річки Смотрич. 


Ця унікальна фортифікаційна споруда, яка не має аналогів у Європі, сьогодні значиться у переліку Семи чудес України. 

 А краса нічної Кам'янець-Подільської фортеці у сяйві різнокольорових ліхтарів - це взагалі тема окремої розмови!
Історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" налічує 175 історичних та релігійних пам'яток   національного значення. За цим показником він поступається лише Києву та Львову, а от за  різноманітністю і концентрацією на невеликому просторі з "Квіткою на камені" не зрівняється жодне місто в Україні.

    &nbsp















































 











Чернівці-"Маленький Відень".

У Чернівецькій області народилася письменниця Марія Матіос. У Чернівецькому університеті вона вчилася і згодом працювала бібліотекарем.
Місто унікальної, неповторної архітектури. Запам'яталася вулиця Ольги Кобилянської, колишня вулиця Панська: величні будівлі, море квітів, неповторне живе звучання скрипки та саксофона, люди в українському вбранні, бо в той день було Свято вишиванки. А приголомшуючий Чернівецький університет - справжній архітектурний шедевр! 

Бакота - куточок Раю на Землі.
   Там, де колись було село Бакота, сьогодні тече Дністер, а раніше, за 500 мільйонів років, тут було море. Це унікальне місце, де на поверхні землі збереглися залишки коралових рифів з дна теплого моря, аналогів йому у світі немає. Природні краєвиди перехоплюють подих - це Національний природний парк "Подільські Товтри". Жодне фото не зможе передати тієї краси...

Та, що змінила долю Європи...
Неподалік від Кам'янця знаходиться Хотинська фортеця - ще один об'єкт із Семи чудес України. Води Дністра омивають потужні мури висотою до 40 метрів. Тут настільки красиво, що відомі режисери обирають саме це місце для історичного та художнього кіно.

    Українське Поділля! Історія  обдарувала цей край славним минулим, а природа - дивовижною красою. Як на мене, то ця подорож за кількістю та палітрою вражень виявилася найяскравішою з усіх, що ми здійснили цього навчального року. 
     Дякую усім, хто брав участь в організації та здійсненні екскурсій: своїм колегам за розуміння та підтримку,  батькам - за  фінансову допомогу, дітям - за бажання дізнатися щось нове, за уміння захоплюватися красою, за чемність та дисциплінованість. 
Одне лише бажання не здійснилося: того дня, коли ми від'їжджали, у Кам'янці розпочинався фестиваль повітроплавання, але повітряних куль побачити ми не встигли. Нехай це залишиться мрією на майбутнє...
      Подорожуйте, адже це одне із найбільших та найкорисніших задоволень, а наша Україна така прекрасна!!!


7 коментарів:

  1. Все очень понравилось) после поездки было море впечатлений и приятных воспоминаний!))
    Большое Вам спасибо за такую увлекательную поездку!))
    ВідповістиВидалити
  2. Спасибо вам большое. Поездка была отличная мне очень очень понравилась. Хоть я и выпускаюсь я надеюсь, что еще обязательно окунусь в мир поездок с училищем ♥
    ВідповістиВидалити
  3. Я всегда хотела побывать в Камянец-Подольском и Хотыне, и благодаря вам мне удалось увидеть и запечатлеть очень живописные места.Мне очень понравилась поездка, Эмоций и воспоминаний - Огромное количество.
    Хотелось бы отметить и сказать отдельное спасибо за отличную организацию поездки, мы постоянно перемещались по городам, и всё (автобусы,экскурсоводы,маршруты)было хорошо спланировано и очень вовремя.
    Спасибо большое, надеюсь, что в следующем учебном году продолжим путешествовать по Украине. :)
    ВідповістиВидалити
  4. Мені дуже сподобалося подорожувати з вами,багато вражень,емоцій.Природа вражала своєю красою,а міста своєю исторією та неперевершеною архітектурою)Дякую вам,чекаю на нову подорож.
    ВідповістиВидалити
  5. Неймовірно дякую вам за цю неперевершену подорож! Затишні вулички, запашні кав'ярні, велична архітектура - все це дуже гармонічно доповнювало одне одного і створювало єдине і незабутнє враження від цієї подорожі) Окремо, звичайно, хочу подякувати за високий рівень організації поїздки, адже це теж дуже важлива складова гарного відпочинку)
    Дуже сподіваюся, що мені пощастить ще хоча б один раз поринути у цей незабутній світ подорожей та нових вражень.
    ВідповістиВидалити
  6. Кажуть, якщо чогось дуже сильно бажаєш, воно реалізується в твоєму житті. Тепер я знаю – це правда. Побувати у Камянець –Подільську було моєю великою мрією. Я двічі оголошувала цю поїздку, але все чомусь не виходило поїхати. То осіння негода завадила, то політичні катаклізми стали на перепоні. І ось завдяки ентузіазму і невичерпній енергії Наталії Едуардівни моя мрія здійснилася. Я не розчарувалася ні в одному пункті нашої подорожі. Все було так, як я уявляла. Тут все пронизано історією, овіяне легендами та дихає вічністю. Ми побачили два із семи чудес України. І я не знаю, що мене більш вразило: Камянець зі своєю унікальною фортецею чи Хотин, який пережив багато битв та заворожує своєю кремезністю? Чи може пальму першості віддати неймовірній –аж подих захоплює – красі Бакоти? Не хочу розставляти по місцях, бо кожна екскурсія гармонійно доповнювала наші враження та поповнювала наші знання.
    А ще була Вінниця. Чисте, охайне, впорядковане місто, в якому є багато простору і в якому хотілося б жити. Ми відвідали музей-садибу Пирогова, фабрику Рошен та побачили знаменитий фонтан –візитну карточку міста. Складалося враження, ніби фонтани підтанцьовували творам великих композиторів…
    Та що там говорити- краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Тож подорожуйте Україною. Вона в нас найкраща!
    ВідповістиВидалити
  7. Поїздка була дуже класною і незабутньою.Мені дуже сподобалось,сподіваюсь ми ще разом кудись поїдемо.
    ВідповістиВидалити



понеділок, 15 лютого 2016 р.


Казкове Закарпаття

Говорять, що все гарне швидко закінчується. І дійсно, ми довго збиралися, обговорювали маршрут, купували квитки, радилися, які речі взяти з собою. А промайнула подорож як одна мить...
Хочу поділитися своїми враженнями. Раніше я вже кілька разів була у Закарпатті, бачила його зимовим і літнім, і кожної пори року цей край прекрасний.


Мукачево. Місто, де ми жили, пишається своєю більш як тисячолітньою історією. Вишукана архітектура центральної частини, замок Паланок, величні палаци та храми,
затишні кав'ярні... Тут час ніби зупиняється,  туристи повільно гуляють старовинними вуличками, скрізь ідеально чисто.
Цікаво, що за версією журналу "Фокус", Мукачево очолило список найздоровіших міст України (мається на увазі, що тут люди живуть до глибокої старості, мало хворіють, перебувають у гармонії з навколишнім світом і з самими собою). Можливо саме тому ніхто з нашої групи не захворів, незважаючи на те, що епідемія грипу була у розпалі, а ми купалися у басейні під відкритим небом, кілька разів промокли під дощем, потім замерзли на вершині гори Гимба.
Для мене  відкриттям став міський театр. Маленький провінційний театр, яке ще районне місто в Україні може таким похвалитися? Вистава "Безымянная звезда", яку ми відвідали, залишила на згадку приємні сентиментальні відчуття.

Природа. Про красу Карпат усі знають, вчать на уроках географії, читають, дивляться по телевізору. Але кожному українцю хоч раз у житті варто побачити Карпати на власні очі, щоб відчути серцем слова Ліни Костенко "Буває, часом, сліпну від краси..."; щоб навчитися відрізняти верховину від полонини; щоб, нарешті, зрозуміти, чому їх називають "сині гори".
Такі дивовижні краєвиди можна споглядати тільки в Карпатах. І дарма, що погода нас не дуже балувала, адже негаразди забуваються, а враження залишаються на все життя.
Люди. Закарпатці - особливі,  у цій маленькій області українці мирно уживаються з угорцями, словаками, румунами, поляками, росіянами, євреями, німцями (ось у кого треба вчитися національній толерантності), вони  належать до різних релігійних конфесій, мають протилежні політичні переконання, але завжди доброзичливі, привітні та відкриті. Тільки тут Сашка назвуть на угорський манер - Шандор, а Миколу - Міклош, тут кукурудза - кендериця, картопля - крумплі, помідори- парадички.
Для мене особисто ця поїздка стала знаковою ще й тому, що я змогла поспілкуватися (нажаль, лише телефоном) зі своїм улюбленим  письменником - Мирославом Дочинцем. Я відвідала видавництво "Карпатська вежа", де друкуються його твори та отримала автографи автора на кількох книжках. Про цю подію буде окрема розмова на сторінках блогу.

Мрії. Тепер я мрію побачити Мукачево та Ужгород у квітах японських сакур і магнолій, відвідати унікальну долину нарцисів, що в Хустському районі Закарпаття. А ще мені будуть снитися вишукані тістечка з кондитерського дому Бондаренко, якими я пожертвувала заради вистави у театрі.

Ось такою мені запам'яталася наша зимова подорож до Закарпаття.
Дорогі мої  туристи, чекаю на ваші відгуки та коментарі!




9 коментарів:

  1. Шановні Наталіє Едуардівно і Ларисо Павлівно, я вам дякую за те, що дали мені змогу потрапити в таку чудову казку. Ця подорож залишиться в моїх спогадах назавжди. Я дійсно пишаюся, що такі чудові місця є у нас на Україні. Я отримала купу емоцій, вражень. Кожен день, відкривав для мене щось нове, цікаве, незвідане. Найбільше мені сподобалися: замок Паланок, термальні басейни під відкритим небом, дигустація вин. Але "найприкольнішим" були випробування підйомами до озера Синевир та гірськолижний витяг.Смачними були солодощі у Бондаренка, шикарні млинці з горішками і шоколадом. Рятувальним колом були найсмачніші бутерброди від наших "шеф-кухарів". НЕ ЗАБУДУ!!! "Виставу" балету наших студентів на льодовиковій арені... А такої "колискової" від сусідки по купе не співала жодна наша мама. Звичайно, це все жарт, було все просто супер)))))
    ВідповістиВидалити

    Відповіді


      Наталія Удовіченко17 лютого 2016 р. о 10:53




    1. Світланко, дякую за теплі слова! Найбільша для нас винагорода - ваші допитливі очі та ваше бажання кожного дня отримувати нові знання і враження. Тоді розуміємо, що працюємо не даремно.
      Видалити

  2. Згодна, Наталіє Едуардівно, з усіма пунктами Ваших вражень. Але додам трішки і своїх.
    ЕКСКУРСІЇ. 1) Романтичний «Сент-Міклош». Вразив неповторною атмосферою, аурою та шармом.2) Винні підвали Берегово. Хазяйка Тетяна. Емоційний вибух для мозку.3) Підйом на гору Гимба. Дощ. Дощ зі снігом. Снігова крупа. Сніг. Заметіль як на зимовому полюсі. Замерзли. Чайовня на вершині 1500м. Зігрілися біля вогню. Виглянуло сонце. Чудова погода для катання на санках. Все це можна назвати казкою про дванадцять місяців.4) Відвідання театру. Здається, побувала в іншому часі. Дивовижне поєднання витонченості та елегантності з «благородною бідністю» інтер’єру –це треба побачити своїми очима. А ще гра акторів. З повною віддачею. Мені здалося, що своєю грою вони хотіли донести до всіх присутніх на цій виставі одну – єдину думку: ну як можна не любити театр – цей чудовий і захоплюючий вид мистецтва?
    ЕМОЦІЇ. Перехоплювало дух від величі природи. Холодна краса зимового Синевира. Гори, вершини яких потонули в тумані. Здавалося, простягнеш руку - і доторкнешся до вічного. Але ні. Ця невимовна краса сприймається зором, проходить через душу, прослизає між розкритими у простір неба пальцями і летить… Летить у вічність, щоб милувати наступні покоління своєю тишею, спокоєм та благодаттю.
    ДУМКИ. 1) Нам треба повчитися в угорських та чеських меценатів зберігати історико-архітектурні пам’ятки свого народу. Вони вкладають СВОЇ гроші, щоб на території ІНШОЇ держави ЗБЕРЕГТИ свою спадщину.2) Соромно за українських чиновників і їх «реставрацію» єдиного в Європі музею лісу і сплаву. Вони розкрадають ДЕРЖАВНІ гроші, щоб на території СВОЄЇ держави НАБИТИ собі кишені.
    СЛОВА ПОДЯКИ. Невичерпній енергії та ентузіазму Наталії Едуардівні. Я захоплююся Вашими здібностями по організації екскурсій та Вашим талантом продумувати все до дрібниць. Я вдячна Вам за тонке відчуття грані, коли я втомилася. Особлива подяка за пронизаний істинною духовністю подарунок -«Благії літа».
    МРІЇ. Я не була всюди, але це все у моєму списку.
    ВідповістиВидалити

    Відповіді


      Наталія Удовіченко17 лютого 2016 р. о 11:11




    1. І сама не знаю, як могла забути про Сент-Міклош. Бачила його вперше, і він полонив моє серце. А дівчина-екскурсовод розповідала так, ніби ті таємні романтичні побачення у замку відбувалися з нею і зараз, а не кілька століть тому.
      Надзвичайно тішуся тим, що знайшла людину, споріднену мені за життєвими цінностями, бажаннями, відчуттями. Раніше нас об'єднували учні і наші рідні діти, спільно проведені вечори, тепер додалися подорожі. Дякую, Ларисо Павлівно, за наше "звучання в унісон".
      Видалити

  3. Мені також все сподобалось!!! Особливо термальний басейн, замок Шенборнів, дигустація вина. Навіть гуляти по місту було просто круто,і роздивлятись будівлі. Було цікаво підійматись на озеро Синевир на висоту близько 1000 метрів,а підійматись на підйомнику це було щось, відчуття висоти, що можна розглядувати природу з висоти птичого політу .Смачними були солодощі у Бондаренка.Ця поїздка залишиться в моїй пам`яті на довго.ВСЕ БУЛО ПРОСТО СУПЕР!))Дякую.
    ВідповістиВидалити

    Відповід





    1. Аню, ти виявилася найбільш героїчною туристкою нашої групи! Незважаючи на не зовсім добре самопочуття, нічого не пропустила, спробувала всю палітру відчуттів і вражень, мужньо пройшла випробування погодою, екскурсіями та дуже гіркими ліками із синевирських трав. Дякую тобі за витримку і розуміння!
      Видалити

  4. Дякую вам за цю чудову подорож!!! Мені все дуже-дуже сподобалось!!!
    ВідповістиВидалити
  5. Дякую вам це була цікава, весела і гарна подорож до Закарпаття! Я буду чекати ще одної поїздки с дуже гарними вчителями. ДЯКУЮ!!!!
    ВідповістиВидалити


вівторок, 3 листопада 2015 р.


                                   Місто-легенда Львів



               Нарешті відбулася довгоочікувана подія жовтня - поїздка до Львова.
Трішечки відпочивши та розклавши враження "по поличках", хочу поділитися ними з читачами.
Є місця, відвідуючи які просто додаєш іх до колекції своїх подорожей, ніби ставиш галочку: "Я тут був".  До Львова ж хочеться повертатися знову і знову, він манить своєю довершеною красою, давньою, майже 760-річною історією, неповторною архітектурою, величністю храмів і палаців, колоритністю фестивалів, спокусливим ароматом кави і шоколаду.
Дуже люблю це місто: тут забуваєш про буденне і реальність стає казкою. У такі хвилини хочеться поділитися своїми емоціями з іншими, тому й народжується бажання влаштувати подорож для учнів, щоб якомога більше людей доторкнулися до  дивовижної краси, на яку так багата Україна.
Вже й не пригадаю, скільки разів була у Львові, знаю про нього досить, щоб провести невеличку екскурсію центром міста, та все ж кожного разу відкриваю для себе щось нове і раніше невідоме.
Цього року місто Лева зустріло нас сонячною, теплою погодою та різнобарв'ям золотої осені. (До речі, який би несприятливий для туристів прогноз погоди не віщував Інтернет, він жодного разу не справдився. Приємно думати, що Львів відповідає  взаємністю на мої почуття до нього.)
Природньо, що спочатку хочеться відвідати улюблені місця: привітати найстаріший в Україні університет; відчути, як захоплює подих позолота Львівської опери - одного з найкрасивіших театрів Європи; поринути у круговерть гомінливої Площі Ринок; вклонитися величному Домініканському собору; скуштувати гарячого шоколаду.


А наступного дня прокидається бажання нових відкриттів. Цього разу це були Будинок учених, колишнє Шляхетське касино, будівля з вражаючою зовнішньою архутектурою та вишуканим внутрішнім оздобленням; Палац Потоцьких - маленький шматочок Парижа, адже зовні він дуже схожий на паризький Лувр. Я була вражена фактом, що перше виконання всесвітньовідомого  Реквієму Моцарта відбулося у Львові, у соборі Святого Юра, а також розповіддю про Митрополита Андрея Шептицького. Як мало ми, виявляється, знаємо  історію своєї держави!
Окремо скажу про те, що ми жили в будинку, який колись належав Соломії Крушельницькій (зараз будинок № 23 по вулиці її імені), відвідали Музично-меморіальний музей славетної співачки, почули спражній запис її неповторного голосу.
Відомий американський письменник Теодор Драйзер писав:
        "Якщо не говорити про кохання, найбільше радості та задоволення в житті приносять             нам подорожі". 
А відомому французькому письменнику Анатолю Франсу належать слова:
        "Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома".


То ж запрошую вас, шановні читачі, подорожувати, збагачуватися інтелектуально і духовно.


Наступною може бути подорож до чарівного Закарпаття під час зимових канікул.


17 коментарів:

  1. Щира вдячність Вам за те, що вкотре наважилися зібрати групу туристів і організувати для них екскурсії. Хто іздив з Вами, той оцінить, з якою відповідальністю Ви підходите до розробки маршрутів, організації побуту, як турбуєтеся про кожного учасника поїздки... Сподіваюся, цей пост продовжать ті, кому пощастило відвідати місто Лева цієї осені?!
    ВідповістиВидалити
  2. Так,наші учні побували у казці.Такий висновок я зробила після спілкування з учасниками подорожі .Вони дуже емоційно розповідали про побачене, а їхні думки залишалися у місті Лева.
    ВідповістиВидалити

    Відповіді





    1. Сьогоднішні наші учні вже й не знають, що Людмила Іванівна - найактивніший турист училища. Тому, як Ви самі говорите: "Чечі на плечі"... А, якщо серйозно, запрошую Вас у наступні подорожі!
      Видалити

  3. Да,сюда хочется возвращаться снова и снова!Я уже не в первый раз была во Львове,но он не перестает меня удивлять и радовать:уютные улицы,теплая атмосфера,хорошая компания-что еще нужно для отличного времяпровождения в этом чудесном городе?
    Море эмоций и впечатлений,море фото,эстетического наслаждения и новых знаний о моем любимом уголке Украины.
    Я очень благодарна Вам,Наталья Эдуардовна,за то,что Вы организовали нам такую сказку(и за тушенку отдельное спасибо:)!
    Спасибо Вам с Ларисой Павловной,что терпели нас и не кричали,если мы где-то терялись,спасибо за завтраки и за ужины.
    Спасибо Виктору Константиновичу за предоставленный транспорт и вкусные булочки!
    Жду с нетерпением наших новых поездок♥
    ВідповістиВидалити

    Відповіді





    1. Машенька, спасибо за добрые слова! С такими детьми, как вы, можно путешествовать хоть на край света. Усталость быстро проходит и забывается, а впечатления остаются на всю жизнь. А что может быть ценнее опыта и новых знаний? Только здоровье. Но ведь здоровье тоже во многом зависит от эмоций. Так что собирайтесь, мы можем побывать и в других волшебных уголках Украины: Закарпатье, Умани, Каменце-Подольском, Черновцах. Господь щедро одарил Украину красотами, нужно только хотеть их увидеть (и, к сожалению, иметь возможность).
      Видалити
    2. надеюсь,что весной мы продолжим наши путешествия)
      Видалити

  4. Кажуть, подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. І це дійсно так. Здійснивши екскурсію до Львову, ми побачили місто Лева (про яке так багато чули і читали) СВОЇМИ ОЧИМА, збагатіли на нові знайомства, навчилися долати маленькі перешкоди, відкрили нові грані характерів одне одного, отримали яскраві враження та незабутні спогади на все життя.
    А за все це подяка Наталії Едуардівні, яка не просто організувала цю поїздку, а все продумала до маленьких дрібниць ( і в плані екскурсій, і в плані побуту). Ввечері, коли ми поверталися до готелю, то емоції від побаченого та почутого переповнювали нас. Та що там казати: краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути від когось. То ж сподіваюся, що цей пост та відгуки наших туристів надихнуть вас, шановні учні, вимкнути свій комп'ютер, вийти із зони комфорту і вирушити за враженнями і пригодами. 
    ВідповістиВидалити

    Відповіді





    1. Дякую, Ларисо Павлівно! Наша поїздка виявилася такою вдалою і завдяки Вам також. З Вами дуже легко і приємно подорожувати, ми були, як кажуть "на одной волне". Сподіваюся, що наш тандем збережеться і в наступних поїздках.
      Видалити
    2. Я також на це сподіваюся. Буду готувати лижі)))
      Видалити

  5. Мені хочеться перш за все від усієї душі висловити щиру вдячність нашим керівникам - Наталі Едуардівні та Ларисі Павлівні!) Скажу без перебільшення - це було НЕПЕРЕВЕРШЕНО! І хоча мені вже пощастило колись побувати у Львові, але сам ця поїздка, без сумнівів, залишила незабутнє враження та назавжи закарбувалася в моєму серці ♥
    Мабуть, ще довго в моїй голові буде салют з тих неймовірних вражень, які підготувало нам місто Лева. Від величних костелів та храмів до маленьких затишних кав'ярень та сувенірних крамничок - все просто вирувало своєю неповторною атмосферою!
    І, звичайно, найважче було прощатися з цим чарівним містом, адже воно назавжди засіло в тебе в пам'яті, вбралося в кров та прив'язало до себе) Ми були втомлені, але абсолютно щасливі))
    Коли ми їхали на вокзал, в мене в голові виникла думка, що якби Львів був людиною, я би міцно-міцно його обійняла та ніколи не відпустила)
    ВідповістиВидалити
  6. Подорож щойно закінчилася, а я подумки вже будую плани на майбутню поїздку до Львова. Тепер я знаю, що таке "львівські пляцки", "запаяна кава", "кава на бамбетлі", але ми не встигли відвідати найбільший в Україні художній музей, мало погуляли чарівним Шевченківським гаєм, не побували у музеї пивоваріння і, хто знає, скільки ще цікавого приховує це дивовижне місце. Памятаєш, Насте, як просто з нами спілкувався директор Будинку вчених, що ми спочатку прийняли його за охоронця, як він запрошував провести особисті урочистості у тому палаці? Як щодо весілля у Львові, у такому вишуканому місці? Або ви можете поїхати навчатися до Львова - цього року львівські вузи очолювали рейтинг за кількістю абатурієнтів. Ніколи не переставайте мріяти, адже мрії мають властивість збуватися!
    ВідповістиВидалити

    Відповіді





    1. Мені здається, що приховує воно дуууже багато, і скільки б разів ми там не були - два, п'ять або десять - пізнати це місто сповна просто неможливо!)
      Видалити

  7. Хочу висловити вдячність за незабутню подорож до Львова. Це було перше моє знайомлення з цим містом. І залишило мені купу приємних вражень, що дух перехоплювало. Це, безперечно, дуже гарне і цікаве місто, настрій був чудовий, оскільки сама атмосфера у місті дарує почуття радості. Відкрила для себе багато гарних місць, куди хочеться повертатись знову і знову. Завдяки нашим керівникам - Наталі Едуардівні та Ларисі Павлівні , ця поїздка була вдалою та організована на високому рівні. Дякую за таку неперевершена поїздку, все було чудово!!!
    ВідповістиВидалити

    Відповіді





    1. Дякую за такі теплі слова! На власному досвіді знаю, що перше враження - найсильніше! Мене дуже тішить думка, що майже все задумане здійснилося, що подорож наша виявилася вдалою і запам'ятається надовго. Саме заради цього вона й була організована.
      Видалити

  8. Я хочу подякувати нашим організаторам,які все продумали та втілили в життя.Львів-це неперевершене місто в якому дуже приємна атмосфера,приємні люди и неперевершена краса.У мене дуже багато хороших емоцій и вражень!Очікую наступної поїздки до чарівних та мальовничих містам України!)))
    ВідповістиВидалити

    Відповіді


    1. Я, в свою чергу, дякую всім дівчатам за те, що були чемними і стриманими між собою, ввічливими з оточуючими, відповідальними і дисциплінованими. Ці ваші якості відмітили ми з Ларисою Павлівною, про вас добрі слова говорили нам і пасажири потягів, і працівники готелю. Така організована група трапляється дуже рідко, і в цьому також є запорука вдалої поїздки.
      А наступні подорожі обов'язково будуть!

Немає коментарів:

Дописати коментар